Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Stargard

Informacja COVID-19

Zgodnie z art. 15zzx ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych
obrady sesji oraz posiedzenia komisji odbywają się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

W związku z powyższym, a także ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 każdy mieszkaniec, który chciałby uczestniczyć w obradach sesji bądź w posiedzeniach komisji, proszony jest o wcześniejszy kontakt z Biurem Rady Gminy, telefonicznie pod numer telefonu: 91 561 34 12 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: radagminy@gmina.stargard.pl, najpóźniej na dzień przed planowanym terminem posiedzenia.

Terminy posiedzeń Komisji oraz obrad Sesji zostały podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Gminy Stargard oraz na tablicach ogłoszeń w Sołectwach, na terenie gminy Stargard.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Robert Lange 24-11-2020 08:00
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Aleksandra Kowal 24-11-2020
Ostatnia aktualizacja: - 24-11-2020 08:00